Blog


Słownik pojęć związanych z backupem

 

19.04.2016


Słownik Pojęć Związanych z BackupemCzujesz się zagubiony czytając porady dotyczące backupu danych, które zawierają techniczny żargon? Przygotowaliśmy dla Ciebie słownik dziesięciu najważniejszych pojęć dotyczących backupu danych, które często sprawiają trudności i bywają niejasne... czytaj dalej »

 

 

 


10 wskazówek jak zabezpieczać komputer

 

17.04.2016


10 Wskazówek Jak Zabezpieczać KomputerJeżeli nie stosowałeś wcześniej tych wskazówek, ten tekst może posłużyć Ci jako lista bezpieczeństwa “do odhaczenia”, dzięki której zwiększysz bezpieczeństwo Twojego komputera oraz innych urządzeń... czytaj dalej »

 

 

 


Backup danych dla małych firm

 

13.04.2016


Backup danych dla małych firmRozpocząłeś własną działalność, zatrudniłeś kilku pracowników i przechowujesz dużą ilość wrażliwych danych na swoim komputerze. Teraz zapewne szukasz najlepszego sposobu by upewnić się, że Twoje dane są bezpieczne... czytaj dalej »

 

 

 


Jak ważna jest kopia bezpieczeństwa bazy danych?

 

07.04.2016


Jak Ważna Jest Kopia Bezpieczeństwa Bazy Danych?Kiedy ostatni raz wykonywałeś kopię bezpieczeństwa (backup) Twojej bazy danych? Kiedy ostatnio sprawdzałeś i upewniałeś się czy kopia bezpieczeństwa jest kompletna i działa prawidłowo? Nigdy nie jest za późno... czytaj dalej »

 

 

 


Czym jest Cloud Computing i Cloud Storage

 

06.04.2016


Czym jest Cloud Computing i Cloud StorageCzym jest cloud computing i cloud storage? Jakie są różnice pomiędzy nimi? Obydwa rozwiązania korzystają z możliwości chmury na zdalnym serwerze, ale na różne sposoby. Przedstawiamy co te dwa terminy oznaczają i jak się je wykorzystuje... czytaj dalej »

 

 

 


10 wskazówek jak zabezpieczać swoje dane

 

05.04.2016


10 Wskazówek Jak Zabezpieczać Swoje DaneDane biznesowe mają krytyczną wartość dla prawidłowego funkcjonowania Twojego biznesu. Zapewnienie bezpieczeństwa danych oraz ustanowienie polityki bezpieczeństwa dla różnego rodzaju danych, jest gwarancją... czytaj dalej »

 

 

 


Do chmury czy lokalnie: wady i zalety lokalizacji, w której przechowujesz kopie zapasowe

 

30.03.2016


Do Chmury czy LokalnieJeśli nie posiadasz aktualnej kopii zapasowej swoich kluczowych danych, możesz stracić setki wartościowych plików, które tworzyłeś latami... czytaj dalej »

 

 

 


9 najczęstszych powodów utraty danych

 

22.03.2016


9 najczęstszych powodów utraty danychPrawie każdy użytkownik komputera doświadczył w swoim życiu utraty danych elektronicznych. Jeżeli nie jesteś jednym z tych ludzi, to masz dużo szczęścia... czytaj dalej »

 

 

 

 2015

 

 

 

 

2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012