Backup bazy danych z Comarch ERP Optima

Baza danych jest najważniejszym elementem systemu Comarch ERP Optima. Znajdują się w niej wszystkie dane wprowadzone do programu (np. faktury, towary, dane kontrahentów, itd.), dlatego niezbędne jest zapewnienie jej odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Wykonywanie kopii bezpieczeństwa pozwala na odpowiednie zabezpieczenie firmowych danych i odzyskanie ich w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnej.

 

iBard24 jest jedynym narzędziem do backupu danych zintegrowanym z Comarch ERP Optima. Backup bazy danych można wywołać bezpośrednio z systemu Comarch ERP Optima, a raz skonfigurowana usługa będzie automatycznie wykonywała kopie bazy danych według ustawionego harmonogramu. Dzięki temu, użytkownik nie musi tracić czasu na ręczne wykonywanie kopii zapasowych.

 

W przypadku iBard24 dane przechowywane są w bezpiecznym Comarch Data Center - certyfikowanym ośrodku o najwyższych standardach bezpieczeństwa. Czytaj więcej o bezpieczeństwie danych w iBard24 ».

 

  

Zobacz jak w 2 minuty wykonać backup bazy danych z Comarch ERP Optima!

 

 


Z iBard24 możesz równiez backupować swoje cenne dane z urządzeń mobilnych z systemami Android, iOS oraz Windows Phone. Czytaj więcej »