Mobilność

Szybki i nieograniczony dostęp do informacji to jeden z kluczowych czynników decydujących o sukcesie firmy.

 

Dzięki iBard24 lokalizacja przestaje mieć znaczenie, a Twoje pliki będą z Tobą gdziekolwiek jesteś. Wystarczy dostęp do Internetu.

 

Komputer, smartfon czy tablet z usługą iBard24 – to pełnia mobilności jakiej potrzebuje Twoja firma. 

 

                   

 

 

 

 

Ciesz się dostępem do plików 24h na dobę

line1

Dzięki wielokanałowemu dostępowi do plików (komputer, tablet, smartfon) mamy możliwość nieprzerwanej pracy nie tylko na wielu urządzeniach, ale także o każdej porze, przez całą dobę. Pozwala to na pracę za pomocą wielu urządzeń, praktycznie z każdego miejsca na Ziemi, wystarczy dostęp do Internetu.

 

backup online

 

 

 synchronizacja plików

 

 

Widok plików na koncie iBard24 na różnych urządzeniach

 

 

 

Automatyczny backup z Twojego urządzenia mobilnego

line2

Aplikacja iBard24 na platformę Android pozwala na kompleksowy backup zawartości urządzeń mobilnych. Usługa umożliwia wykonywanie kopii bezpieczeństwa całej zawartości urządzenia, tj. m.in.: skrzynki SMS/MMS, listy kontaktów, kalendarzy, plików multimedialnych, ustawień urządzenia, a nawet APN. 

 

W praktyce, dzięki tej funkcjonalności, mamy możliwość odtworzenia całej zawartości urządzenia mobilnego, np. po zmianie lub awarii aparatu.

 

backup z urządzeń mobilnych backup sms  

Widok konfiguracji składników i ustawień backupu 

 

 

 

 

Łatwo udostępniaj pliki z urządzeń mobilnych

line3

Dziel się swoimi zasobami bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Użytkownicy aplikacji mobilnych wszystkich platform obsługiwanych przez iBard24 (Android, Windows Phone, iOS), mają możliwość udostępniania swoich plików zarówno innym użytkownikom usługi, jak i w Internecie, poprzez wygenerowanie prostego linku.

 

wysyłanie plików jak wysłać duży plik wysyłanie plików przez internet

Proces udostęniania pliku za pomocą aplikacji mobilnej

 

 

 

 

Synchronizuj dane

line4

Pracując zamiennie na wielu urządzeniach, takich jak komputer, smartfon czy tablet, pojawia się problem wymiany danych pomiędzy nimi. W idealnym modelu dane te powinny płynnie przemieszczać się pomiędzy tymi urządzaniami, bez zbędnej ingerencji użytkownika. 

 

Rozwiązanie takie oferuje iBard24 dając możwliość synchronizacji danych pomiędzy wieloma urządzeniami, na których pracuje Użytkownik. Co więcej synchronizacja ta może odbywać się również pomiędzy wieloma współpracownikami, tym samym pozwalając na bieżącą wymianę danych pomiędzy użytkownikami i ich urządzeniami.

 

Po zainstalowaniu aplikacji iBard24 na Twoim komputerze, zostanie utworzony specjalny folder o nazwie iBard24 Sync, którego skrót dostępny jest na pulpicie oraz w grupie Ulubione w „Mój komputer” (w przypadku systemów Windows Vista lub nowszych).

 

Zawartość folderu jest automatycznie przesyłana na Twój wirtualny dysk oraz na inne komputery, na których korzystasz z iBard24. Analogiczny folder widoczny jest również na urządzaniach mobilnych oraz w panelu www.

 

synchronizacja plików

 Widok folderu iBard24 Sync w systemie Windows 7

praca na telefonie

Widok folderu iBard24 Sync
na urządzeniu mobilnym