Współpraca w chmurze

Obecnie wymiana informacji to jeden z kluczowych elementów udanej i owocnej współpracy. Szczególnie jeżeli ma ona charakter biznesowy.

 

Dlatego tak ważne są kwestie związane z łatwością i szybkością wymiany plików pomiędzy współpracownikami, gdyż pozwala to na zaoszczędzenie czasu, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów.

 

Współpraca w chmurze Comarch z iBard24 to klucz do Twojego sukcesu.

 

 

 

Współdziel pliki z innymi użytkownikami

line1

Łatwo udostępniaj wskazane pliki innym użytkownikom usługi. Udostępnianie wybranych zasobów dowolnej liczbie współpracowników, przy jednoczesnym nadawaniu im uprawnień do „odczytu” lub „odczytu i zapisu” (pełnej modyfikacji), pozwala na skrócenie czasu wymiany informacji, a więc jeszcze efektywniejszą współpracę zespołową.

 

współdzielenie plików

 

 

 

Pracuj grupowo na firmowych plikach

line2

Wymieniaj dane ze swoimi współpracownikami i w prosty sposób pracuj grupowo na plikach niemal w „czasie rzeczywistym”. 

 

Szybka i łatwa wymiana dokumentów pomiędzy placówkami, definiowanie grup i uprawnień czy możliwość podzielenia konta głównego na wielu użytkowników, to tylko niektóre z możliwości i zastosowań iBard24 do pracy grupowej w firmie. 

 

współpraca grupowa

 

 

 

Udostępniaj dane w Internecie

line3

Pracując z kontrahentami za pośrednictwem kanałów elektronicznych często zachodzi potrzeba wymiany dokumentów. Dzięki możliwości szybkiego i prostego wygenerowania linku do pliku oraz opcjonalnie zabezpieczenia go hasłem, użytkownik może łatwo udostępniać plik na zewnątrz, mając doskonałą alternatywę dla dużych załączników w wiadomościach e-mail.

 

Ponadto określając dokładną datę, do której plik ma być udostępniany, możemy ustalić odgórny termin widoczności pliku w Internecie, a znając aktualną liczbę jego pobrań, wiemy jak często zasób był pobierany.

 

jak wysłać duży plik