Zastosowanie iBard24 w różnych branżach

Dedykowana oferta dla różnych branż. Wybierz rozwiązanie najlepsze dla Twojej firmy.

 

 

 

Oferta dla biur rachunkowych

Dla biur rachunkowych

line1

Prowadzisz biuro rachunkowe lub kancelarią podatkową?
Zobacz jak za pomocą rozwiązania iBard24 w łatwy i szybki sposób możesz zadbać o bezpieczeństwo baz danych, faktur elektronicznych oraz innych cennych dokumentów.

 

Oferta dla biur rachunkowych

 "Jako Kancelaria Podatkowa szukaliśmy rozwiązania do archiwizacji baz danych oraz dokumentów firmy w celu zabezpieczenia ich przed nagłą utratą. (...) Posiadamy kilkadziesiąt baz, które są kopiowane codziennie - dlatego tak ważne było dla nas, aby backup wykonywał się nie tylko bez naszej ingerencji, ale także sprawnie nie zajmując naszych łączy. Dzięki iBard24 Backup Online firmowe dane są zabezpieczone, a my możemy skupić się na naszej pracy."

Grzegorz Czech 

Właściciel Kancelarii Podatkowej Infor-Tax

Zobacz całą referencję »

 

 

 

 

oferta dla placówek medycznych

Dla placówek medycznychline2

Jesteś lekarzem, posiadasz placówkę medyczną lub sieć poradni w różnych miastach?

Zobacz jak iBard24 może ułatwić pracę w przychodniach, zabezpieczając dane, dbając o ich aktualność.

 

oferta dla placówek medycznych

 

"Program iBard24 umożliwia tworzenie kopii zapasowych baz danych, które teraz są dostępne dla wszystkich lekarzy pracujących w firmie(...). Przesyłanie danych medycznych pozwala na analize badań na odległość. Od teraz niektóre badania rejestruje pielęgniarka, a ich odczyt i analiza lekarska odbywa się w zupełnie innym miescie. W ten sposób można zaoszczędzić cenny czas naszych pacjentów i lekarzy."

Piotr Salomon 

Kierownik Poradni Kardiomedical i Prezes firmy

Zobacz całą referencję»

 

 

 

 

Oferta dla firm handlowo-usługowych

Firmy handlowo-usługoweline3

Prowadzisz firmę handlowo - usługową?

Zabezpiecz ją przed nagłą utratą danych. iBard24 automatycznie wykona backup baz danych oraz zabezpieczy cenne pliki i foldery pochodzące z komputerów pracowników.

oferta dla firm handlowo usługowych

 

"Dzięki iBard24 archiwizowane dane posiadają dodatkową warstwę zabezpieczenia. Wszystkie backupowane przez nas informacje z baz danych przesyłane są za pomocą iBard24 na zewnętrzne serwery Comarch Data Center, co w praktyce daje nam kopię zapasową w innej lokalizacji niż firma, do której mamy dostęp z każdego miejsca na ziemi."

Dawid Kubas

KREISEL Technika Budowlana

Zobacz całą referencję»

 

 

 

 

Usługi dla sektora publicznego

Sektor publicznyline4

Urzędy Gminy, Szkoły - iBard24 to najlepsze narzędzie do zabezpieczania danych oraz  podniesienia komunikacji wewnętrznej jednostek z branży sektora publicznego. Skorzystaj z oferty.

 

usługi dla placówek publicznych

 
"Program został zainstalowany na komputerach znajdujących się w biurze i serwerze Urzędu Gminy w celu wykonywania kopii poufnych dokumentów i plików gromadzonych podczas codziennej pracy. Wszystkie pliki i foldery, istotne z punktu widzenia jednostki są w pełni chronione przez aplikację iBard24, która automatycznie o zadanych przez nas godzinach wykonuje kopię zapasową."

Przemysław Kurdzieko

Urząd Gminy Lipka

Zobacz całą referencję»

 

 

 

 

usługi dla firm transportowych

Firmy transportoweline5

Firmy transportowe - iBard24 jako narzędzie do zabezpieczania cennych danych firmy oraz podnoszenia komunikacji pomiędzy jej oddziałami.

 

usługi dla firm transportowych

"iBard24 pozwala nie tylko na archiwizacje firmowych danych, ale także umożliwia wysoką komunikację między wszystkimi naszymi oddziałami w Polsce i na świecie, dzięki możliwości centralnego zarządzenia zarchiwizowanymi danymi. Konto o pojemności 1 TB (1000 GB) w pełni przystosowane jest do naszych potrzeb."

Rafał Klimkiewicz,

prezes Zarządu Express Polska Sp. z o.o.

Zobacz całą referencję»