Zarabiaj z nami!

Zostań Partnerem iComarch24, promuj lub sprzedawaj iBard24 i zarabiaj z nami!

 

 

Jak zostać Partnerem?

 

Aby zostać naszym Partnerem należy skontaktować się z naszym zespołem drogą mailową: partnerzy@ibard24.pl

Po podpisaniu umowy partnerskiej Twoja firma może zacząć zarabiać na każdej sprzedanej usłudze iBard24.

 

 

 

Jak to działa?

 

Panel Administracyjny Partnera

Partner posiada dostęp do panelu administracyjnego, gdzie może założyć konto dla Klienta. Konta iBard24 są zakładane bez ingerencji iComarch24 – szybko i łatwo. Konto jest od razu aktywne i podpięte pod opiekę Partnera, dzięki czemu Partner posiada możliwość zmiany/przedłużenia konta Klienta jeśli pojawi się taka potrzeba. Wszystko odbywa się online – dostęp do panelu jest więc możliwy z każdego komputera podłączonego do Internetu. Dzięki temu Partner jest niezależny od naszej firmy i nie musi czekać na zrealizowanie zamówienia. W panelu można także na bieżąco monitorować ilość sprzedanych usług i obliczyć należną prowizję. Partner otrzymuje prowizję z chwilą sprzedaży usługi do Klienta.

 

Indywidualny link Partnera

Każdemu Partnerowi generowany jest indywidualny link zawierający unikatowy numer ID. Wspomniany link Partner może umieścić na swojej stronie internetowej lub rozesłać np. drogą mailową do swoich kontrahentów/znajomych. Link prowadzi do formularza zamówienia. Każde zamówienie złożone przez formularz (z linku) liczone jest jako sprzedaż usługi przez Partnera.

 

Ile mogę zarobić?

Partner działa w modelu rabatowym, a więc może zakupić usługę iBard24 z rabatem, uzależnionym od wartości sprzedanych usług w ostatnich 12 miesiącach. Aby poznać szczegóły naszego Programu Partnerskiego oraz warunki finansowe skontaktuj się z nami: partnerzy@ibard24.pl.

 

Zachęcamy do współpracy!

 

"Usługa iBard24 Online stanowi doskonałe uzupełnienie naszej oferty produktowej skierowanej do klientów biznesowych Alians Usługi Informatyczne. Na firmowej stronie internetowej: www.alians.pl umieściliśmy link graficzny do panelu rejestracyjnego klienta. Każde złożone zamówienie trafia bezpośrednio do systemu iZam Comarchu, dzięki czemu z naszej strony wymagana jest jedynie jego akceptacja. Jako osoba odpowiedzialna za realizację zamówień w ALIANS Usługi Informatyczne mogę potwierdzić, iż wykorzystanie panelu rejestracyjnego pozwala mi na łatwiejsze i szybsze zarządzanie nowymi klientami. Panel rejestracyjny usługi iBard24 daje mi pełną i bezobsługową kontrolę nad realizowanymi zamówieniami."

Magdalena Kampa, specjalista ds. sprzedaży

 

Usługi Informatyczne Alians

www.alians.pl

 

 

 

Program Partnerski iBard24 jest polecany przez Inkubator Programów Partnerskich.